etusivuotsikko2

Events Calendar

June 2021
  • Friday 25 June 2021 12:00am
    Juhannus Kuntoharjulla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Tuesday 29 June 2021 12:00am - 04:00pm
    Tsil Porin Tiistaikerho by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
July 2021
  • Wednesday 14 July 2021 09:00am - 08:00pm
    Retki Vähäjärvelle by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Friday 30 July 2021 12:00am - 06:00pm
    Saunaperjantai Kuntoharjulla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
August 2021
  • Tuesday 10 August 2021 12:00am - 04:00pm
    Tsil Porin Tiistaikerho by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Friday 20 August 2021 08:00am - 05:00pm
    Tsil Porin matka Kulttuuripäiville by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
September 2021
  • Monday 06 September 2021 11:00am - 02:00pm
    Tsil Porin Harrastekerho Puistotalolla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Tuesday 07 September 2021 12:00am - 04:00pm
    Tiistaikerhot Kuntoharjulla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Tuesday 21 September 2021 12:00am - 04:00pm
    Tiistaikerho Kuntoharjulla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
October 2021
  • Tuesday 05 October 2021 11:00am - 02:00pm
    Tsil Porin Tiistaikerho Puistotalolla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT