etusivuotsikko2

Events Calendar

August 2019
  • Tuesday 20 August 2019 12:00am - 04:00pm
    Tiistaikerho Kuntoharjulla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
September 2019
  • Tuesday 03 September 2019 12:00am - 04:00pm
    Tiistaikerho Kuntoharjulla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Tuesday 17 September 2019 12:00am - 04:00pm
    Tiistaikerho Kuntoharjulla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
October 2019
  • Tuesday 01 October 2019 10:30am - 01:30pm
    Tiistaikerho Nuorisotalolla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Tuesday 15 October 2019 10:30am - 01:30pm
    Tiistaikerho Tsil Pori by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Thursday 17 October 2019 06:00pm
    Asunnottomien yö by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Tuesday 29 October 2019 10:30am - 01:30pm
    Tiistaikerho Tsil Pori by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Wednesday 30 October 2019 - Friday 01 November 2019 10:00am - 02:00pm
    Myyjäiset by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
November 2019
  • Tuesday 12 November 2019 10:30am - 01:30pm
    Tiistaikerho Nuorisotalolla by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT
  • Tuesday 26 November 2019 10:30am - 01:30pm
    Tiistaikerho Tsil Pori by Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  ::  DEFAULT